NOT KNOWN DETAILS ABOUT کارشناسی خودرو در محل

Not known Details About کارشناسی خودرو در محل

Not known Details About کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

بدیهی‌یست که شخصی جز کارشناس مکانیک آشنایی کاملی با قطعات ماشین نخواهد داشت.

اگر دنبال خرید خودروی دست دوم یا صفر هستید برای اطمینان از سلامت خودرویتان باید از کارشناسی تخصصی خودرو استفاده کنید.لطفا دقت فرمایید که این موضوع هیچ ارتباطی با معاینه فنی خودرو نداشته و راه و هدف جداگانه‌ای دارند.

برای فعالیت حرفه ای به مدرک کارشناسی خودرو نیز نیاز پیدا خواهید کرد. با کسب تجربیات کافی می توانید مشکلات فنی خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن به سرمایه بسیار خوبی دست پیدا کنید.

کارکیتا پرسنل با تجربه ای در زمینه کارشناسی فنی و بدنه خودرو دارد که هر کدام با ابزارهای مخصوص و جدید خودشان، این امکان را به شما می دهند تا بتوانید با خیالی راحت از صحت خودروی خودتان مطلع شوید.

دریافت لینک دانلود لطفا شماره همراه خود را وارد کنید دریافت دانلود اپلیکیشن

در معاینه فنی، وضعیت ماشین براساس استانداردهای تعریف شده‌ی جهانی بررسی می‌شود. در طی این معاینات، هر بخشی از ماشین که ایرادی داشته باشد و تست را رد شود، از جمله پدال‌ها، ترمز دستی و موتور ماشین، باید تعمیر شود و بررسی دوباره صورت بگیرد. این کار بسیار پراهمیت و اجباری است و باید هر ۵ سال یا ۱۰ سال یکبار انجام شود.

کلیه کارشناسان خودرو درکارکیتا ازبهترین وجدیدترین دستگاه های تشخیص رنگ وبدنه وفنی سیار استفاده می کنندوبصورت دقیق وتخصصی عملیات کارشناسی خودرو را درمحل انجام میدهند.

افراد متقاضی این خدمات کارشناسی، با ثبت درخواست خود در سامانه هوشمند کارکیتا، از خدمات کارشناسی خودرو در محل بهره می برند.

یکی دیگر از موارد مهم در کارشناسی خودرو در محل، بخش کارشناسی قیمت خودرو در محل و اطلاع از قیمت واقعی خودرو است. کارشناس سیار خودرو با توجه به تخصصی که در این زمینه دارد میتواند به خوبی نواقص و مشکلات فنی خودرو را تشخیص دهد وپس از بررسی نهایی قیمت واقعی خودرو را تعیین کند.

در کارشناسی رنگ و بدنه، مواردی مانند رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط‌وخش، فرورفتگی، قلم‌گیری، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی را بررسی می‌کنیم. این کارشناسی با تجهیزات به‌روز و کامل انجام می‌شود.

بنابراین، به جای اینکه با شک و شبهه اقدام به خرید یک خودرو کنید، باید قبل از هر چیز از خدمات کارشناسی خودرو جهت خرید آنلاین کمک بگیرید. ارائه این خدمات به صورت تخصصی و اصولی، مزایای خاص خودش را به دنبال دارد. به طوری که می توانید با خیالی راحت خودروی دست دوم و کارکرده را خریداری کرده و از کیفیت بالای آن لذت ببرید. ولی اگر از خدمات کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو استفاده نکنید، ممکن است بسیار متضرر شوید.

کارشناسی کامل خودرو شامل کارشناسی فنی و تکنیکال، رنگ و بدنه، عیب‌یابی و الکترونیک، آپشن‌ها و عملگرها به منظور اطمینان از سلامت قیمت کارشناسی خودرو: - تومان

تشخیص کارشناس ماشین تصادفات گذشته: کارشناس کاربلد، قادر است رد سنباده را روی بدنه ماشین ببیند. وجود رد سنباده می‌تواند گواه وجود تصادفات گذشته باشد.

بررسی بدنه خودرو: بدنه خودرو باید در حداقل سطح خود تمیز و سالم باشد. بررسی بدنه خودرو هنگام کارشناسی خودرو در تهران یکی از مهم‌ترین مسائلی است که متوجه شوید که آیا خط و خش یا ضربه‌ای در بدنه وجود دارد یا خیر.

Report this page